,,0b”- tuż, tuż przed- „Startem szkolnym w klasie pierwszej”

Wspaniałą przygodę przeżyły dzieci z zerówki naszej szkoły, uczestnicząc w dniu 28.05.2019r. w lekcji w klasie II d. Uczniowie w parach i w grupie z młodszymi kolegami wykonywali wspólnie wiele zadań z tematyki zajęć w klasie drugiej.  Goście bardzo dobrze radzili sobie z różnymi zadaniami, potrafili pięknie i trafnie się wypowiadać na dany temat.

Kiedy drugoklasiści pracowali z multibookiem , ich młodsi koledzy wykonywali prace plastyczne wynikającą z tematyki zajęć. Prace były naprawdę świetne.

Zarówno uczniowie klasy II d, jak i ich młodsi koledzy byli z lekcji bardzo zadowoleni. Ci pierwsi, bo mogli pokazać jak sami pracują, drudzy, bo dobrze się bawili i mogli zobaczyć, jak wygląda prawdziwa lekcja w szkole.

Należą się tutaj podziękowania dla wychowawczyni- pani Elżbiety Beczek,która przyczyniła się do rozwoju i edukacji swoich podopiecznych.

Bożena Śledź