DRODZY RODZICE!

Grupa Motylki i Pszczółki przyłączyła się do Ogólnopolskiego Projektu Literackiego i Uwrażliwiającego na Problemy Innych „Drużyna Superbohaterów”, którego pomysłodawcą jest Przedszkole Miejski nr 4 Fantazja w Łukowie. Celem jest promocja czytelnictwa, rozbudzenie zainteresowania literaturą, rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia, a także uwrażliwianie na problemy innych, kształtowanie umiejętności empatycznego spojrzenia  na drugiego człowieka i wdrażanie do pomagania innym.

Od 25 kwietnia do 9 maja organizatorzy akcji czekają na dary, które później trafią do łukowskiego Domu Dziecka. Potrzebne są środki higieniczne dla dzieci od 6 miesiąca życia do 21 lat (chusteczki nawilżane, szampony, żele pod prysznic) oraz materiały papiernicze (kleje, bibuły, papiery kolorowe).

Dary przyjmujemy w gr. Pszczółki i Motylki, zostaną one przekazane organizatorom do Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja.

Projekt patronatem honorowym objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji