Jestem przedszkolakiem – dumną Polką i dumnym Polakiem

Ten rok poświęcony jest obchodom 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym w naszym przedszkolu podejmowanych jest szereg działań pozwalających na realizację programu patriotycznego ” Jestem przedszkolakiem – dumną Polką i dumnym Polakiem”. Chętnie bierzemy także udział w inicjatywach podejmowanych przez inne placówki dążąc do jak najlepszego kształtowania patriotycznej postawy naszych podopiecznych. Nasi wychowankowie wzięli udział w konkursie fotograficznym „To wszystko Polska” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4 ” Fantazja” w Łukowie. Placówkę reprezentowali: Marta Staniak gr. ” Smerfy”, Helenka Śledź, gr. ” Pszczółki”, Antoni Kita , gr. ” Sówki” i Gabriela Ignaciuk  z gr. ” Biedronki”, która otrzymała I miejsce. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.