Pani pielęgniarka z wizytą u Biedronek

5 października 2017 r. naszą grupę odwiedził specjalny gość – pani pielęgniarka Hanna Kędzierska. Spotkanie było interesujące i bardzo pouczające dla małych słuchaczy. Nasz gość w ciekawy dla dzieci sposób przekazał im informacje na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie. Przedszkolaki dowiedziały się jak bardzo ważne jest dbanie o higienę jamy ustnej oraz spożywanie owoców i warzyw. Same również dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniami. W drugiej połowie spotkania odwiedziliśmy gabinet pani pielęgniarki. Pani Hania pokazała dzieciom rekwizyty potrzebne pielęgniarce w codziennej pracy oraz opowiedziała o swojej pracy. Bardzo dziękujemy pani Hani za ciekawe zajęcia i poświęcony czas.