Podsumowanie Akcji Polacy – Rodakom.

Jak co roku wzięliśmy udział w Akcji Polacy – Rodakom. W zbieranie darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą włączyli się wszyscy; uczniowie klas starszych, dzieci młodsze oraz przedszkolaki. Przy ul. Partyzantów pakowaniem zebranych produktów zajął się Szkolny Klub Wolontariatu pod opieką pani Agnieszki Nikiel Kowalczyk. Przy ulicy Stasia i Nel w pakowaniu paczek pomagały mamy uczniów, a dwaj tatusiowie przenieśli te dary do biura pana senatora S. Gogacza. Wspólnie utworzyliśmy aż 54 paczki! O kilka więcej niż w tamtym roku! W sobotę 15 grudnia w Urzędzie Miasta odbyło się oficjalne przekazanie biało- czerwonych darów na ręce rodaków.

Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w to dobre dzieło. To Wasz sukces.

Barbara Czubaszek