Pszczółki w Grocie Solnej

4 czerwca z okazji Dnia Dziecka grupa Pszczółki była na wycieczce w Grocie Solnej.
Dzieci poznały jej działanie lecznicze i odbyły seans relaksacyjny. Udział w 45 minutowym seansie miał charakter profilaktyczno- zdrowotny.  Głównym celem wycieczki było zachęcenie dzieci do dbałości o własne zdrowie i ukazanie im profilaktyki związanej z zapobieganiem chorobom oraz poznanie właściwości leczniczych soli. Podczas seansu, w trakcie zabawy dzieci  miały możliwość słuchania ulubionej muzyki oraz wdychania uwalnianych przez ściany solne powietrza bogatego w wiele mikroelementów m.in. jod, wapń, magnez, potas, żelazo. Pobyt w „ grocie solnej” był dla dzieci nowym doświadczeniem i wywołał w nich pozytywne wrażenia.