Pszczółki z wizytą u fryzjera

21 maja dzieci z naszej grupy korzystając z gościnności Pana Emila wybrały się z wizytą do salonu fryzjerskiego prowadzonego przez tatę naszej koleżanki Julii. Przedszkolaki miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera, a także zapoznać z wyposażeniem salonu fryzjerskiego. Pan fryzjer przyjął dzieci bardzo serdecznie i chętnie opowiedział o swojej pracy. Pokazał urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów, zrobił też nowe fryzury naszym kolegom z grupy. Wizyta sprawiła dzieciom wiele radości, wzbogaciła je o nowe doświadczenia i wiadomości. Każde dziecko otrzymało niespodziankę w postaci słodkiego ciasteczka i dyplomu. Dziękujemy tacie Julii za serdeczne przyjęcie, niezapomniane wrażenia i super niespodzianki.