Rozstrzygnięcie konkursu literacko- plastycznego pt. „ Jesienna bajka” w gr. Pszczółki

W piątek 10 listopada w gr. Pszczółki odbyły się pokazowe zajęcia otwarte dla rodziców z zakresu edukacji matematycznej, po których nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literacko- plastycznego pt.  Jesienna bajka.  Konkurs adresowany był do dzieci i rodziców z gr. Pszczółki: rodzic pisał bajkę o  tematyce jesiennej, a dziecko  w oparciu o tekst, wykonywało pracę plastyczną. Przedszkolaki dołożyły wszelkich starań, aby ich książeczki były piękne i wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim za kreatywność,  wykonanie ciekawych i pomysłowych książek. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.  Gratulujemy!!! Wystawę wszystkich prac można obejrzeć w holu naszego przedszkola.