Wycieczka do Zagrody św. Mikołaja gr. Sówki i Biedronki

11 grudnia 2019r. dzieci z gr. Sówki i Biedronki pojechały do Zagrody św. Mikołaja w Sernikach. Na początku przywitała nas śnieżynka oraz elfik pomocnik św. Mikołaja.

Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych. Pod opieką śnieżynki oraz elfika dzieci wykonały ozdobę choinkową, którą zabrały sobie jako pamiątkę z wycieczki.

W końcu udało nam się dotrzeć do Chaty Świętego Mikołaja, w której było bardzo przytulnie i sympatycznie. Po chwili nadeszła wyczekiwana przez wszystkie dzieci cześć wycieczki, przybył Święty Mikołaj. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem, dzieci śpiewały również piosenki oraz mówiły wierszyki, które się bardzo Mikołajowi podobały. Kiedy pożegnaliśmy się z Mikołajem dzieci oglądały zwierzątka, które mieszkają w gospodarstwie, a także miały okazję przejechać się ciuchcią.

Wizyta w Zagrodzie świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.