Świetlica szkolna

1. Regulamin świetlicy szkolnej ...czytaj

2. Zasady rekrutacji do świetlicy szkolnej ...czytaj

2. Karta zgłoszenia   Pobierz

3.Oświadczenie rodziców   Pobierz

więcej zdjęć

Świetlica przy ul.Partyzantów 15 Świetlica przy ul.Stasia i Nel

     rok 2018/2019

WYNIKI KONKURSÓW ŚWIETLICOWYCH

W dużej ,,jedynce'' maj był miesiącem konkursów zręcznościowych takich jak; ,,Odbijanie piłeczką ping pongową'', ,,Gra w kręgle''. Dzieci dostały dyplomy i nagrody za zajęcie odpowiednich miejsc:

Odbijanie piłęczką pin pongową; dziewczynki:

  I miejsce - Olejarczyk Dominika kl.V f

  II miejsce - Kąkol Maja kl. V a

  III miejsce - Tchórzewska Wiktoria kl. V a

Odbijanie piłęczką ping pongową; chłopcy z klas III

  I miejsce – Rudź Igor kl. III b

  II miejsce – Rola Oliwier kl. III b

  III miejsce – Madej Karol kl. III b

Odbijanie piłęczką ping pongową; chłopcy z klas IV i V

  I miejsce – Warowny Robert kl. IV e

  II miejsce – Paciorek Kacper kl. IV e

  III miejsce – Tchórzewski Adrian kl.V a

Gra w kręgle:

I miejsce – Sosnowski Bartosz kl. Va

     II miejsce – Warowny Robert kl. IV e

III miejsce – Mazurek Kornel kl. III

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!Galeria prac

Rozdanie nagród za wzorowe zachowanie w świetlicy w ,,dużej jedynce". Nagorodzeni:

 1. Natasza Czerkas kl. III a

 2. Pycka Ala kl. III a

 3. Domańska Waleria kl. IV c

 4. Radomyska Wiktoria kl. IV b

 5. Turska Maria kl. V g

 6. Olejarczyk Dominka V f

 7. Zbucki Piotr kl. IV a

 8. Magdalena Wereszczyńska kl. VI fW ŚWIETLICY ZAWSZE JEST WESOŁO

ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA NA KIERMASZ WIELKANOCNY!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zakupu pięknych, niepowtarzalnych ozdób świątecznych (wykonanych ręcznie).
W dniach od 1 kwietnia (poniedziałek) do 17 kwietnia (środa),
w godzinach 10.00-15.00.
Miejsce kiermaszu: hol przy hali sportowej (ul. Partyzantów 15)


KONKURS WIELKANOCNY

Łukowski Ośrodek Kultury zorganizował konkurs na kartkę wielkanocną. Zadaniem uczestników było przedstawienie autorskiej wizji plastycznej, obrazującej tradycje związane z świętami wielkanocnymi. Prace konkursowe zostały wykonane przez dzieci, w trakcie pobytu na świetlicy, pod kierunkiem pani Anieli Goławskiej i pani Iwony Dębowskiej.

            
Galeria prac

 

ZABAWY W ŚWIETLICY

W trakcie pobytu w świetlicy dzieci wesoło spędzają czas wykonując różnorodne prace plastyczne, grając w gry planszowe, budując z klocków, a także uczestnicząc w różnych konkursach np. odbijania piłeczki ping-pongowej, gry w kręgle.
Galeria prac

DLA NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW

Kochani Dziadkowie, w dniu Waszego święta składaliśmy Wam najserdeczniejsze życzenia i wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane laurki. Prace wykonaliśmy na świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Iwony Dębowskiej i Anieli Goławskiej.


Praca plastyczna wykonana przez Magdalenę Wereszczyńską uczennicę klasy VI f,

na wojewódzki konkurs plastyczny ,,Mój Anioł - na drogach wolności".

Opiekun artystyczny- p. Iwona Dębowska.Prace wykonane na ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci
i młodzieży

,,Portret Św. Mikołaja" 2018.

Opiekun artystyczny – p. Iwona Dębowska.ŚWIETLICOWY MISTRZ PING PONGA

Na świetlicy szkolnej w dużej ,,Jedynce" odbyły się rozgrywki konkursowe o tytuł mistrza ping ponga. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wyniki:
I miejsce- Robert Warowny kl. IV e
II miejsce – Piotr Samujło kl. IV e
III miejsce – Kacper Paciorek kl. IV e


,,DRUGIE ŻYCIE STARYCH KSIĄŻEK

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia dzieci ze świetlicy w dużej ,,Jedynce" wykonały choinki ze starych książek, jako preznty dla swoich bliskich.ZABAWY NA ŚWIETLICYMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA NA ŚWIETLICY SZKOLNEJ #GoBlue

20 listopada obchodziliśmy rocznicę uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji Praw Dziecka.

UNICEF to największa na świecie organizacja w całości dedykowana dzieciom. Wszystkie ich działania mają na celu zapewnienie dzieciom na świecie możliwości korzystania z ich praw. Motywem przewodnim Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka było wykorzystanie koloru niebieskiego (koloru Unicef).

Świetlica szkolna aktywnie włączyła się w obchody tego święta. W tym dniu uczniowie i nauczyciele łącząc sie z Unicef ubrali sie na niebiesko oraz podjęli szereg działań mających na celu uświadomienie dzieciom ich praw.

  

Spotkanie z policjantem

Naszą świetlicę odwiedził Pan Policjant, który przeprowadził z dziećmi rozmowę na temat bezpieczeństwa. Dziękujemy za pouczające spotkanie.
100 lecie odzyskania niepodległości

Świetlica aktywnie włączyła się w obchody setnej rocznicy Niepodległości Polski.

Panie wraz z dziećmi wykonały 100 róż na 100 -lecie, godło metodą quillingu oraz inne dekoracje. Dzieci bardzo chętnie dekorowały salę, jak również śpiewały pieśni patriotycze.
Konkursy

Prace wykonane na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Wakacje"
Zabawy na świetlicy

Podczas pobytu na świetlicy dzieci spędzają wolny czas na różnego rodzaju grach, zabawach oraz aktywnościach ruchowych na boisku szkolnym. Bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach manualnych z wykorzystaniem różnych technik plastycznych.
Galeria prac plastycznych


   rok 2017/2018
Świetlica Szkoły Podstawowej Nr 1 jest miejscem, w którym uczęszczający do niej uczniowie mogą bezpiecznie i kreatywnie spędzić czas, zarówno przed lekcjami, jak i po nich. Staramy się, aby prowadzone zajęcia były nie tylko przyjemne dla dzieci, ale także stanowiły bodziec dla ich wielostronnego rozwoju.

Charytatywny kiermasz ozdób wielkanocnych

Panie nauczycielki wspólnie z dziećmi ze świetlicy w dużej "Jedynce" dołączyły do akcji zbierania pieniędzy na lecznie oraz rehabilitację Lenki Wiśniewskiej i wykonały różnorodne ozdoby wielkanocne. Wykonane prace można zakupić na stoisku przy hali sportowej. Zapraszamy!Prace konkursowe
Dzieci ze świetlicy wykonywały prace na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna – modna Pani – projekt sukni Pani Wiosny". Konkurs został skierowany do uczniów kl. 0 – IV uczęszczających do świetlic szkolnych. Wykonane prace Panie wysłały do dnia 21.03.2018r. na adres Szkoły Podstawowej w Krakowie.


Zabawy grupowe

więcej zdjęć


Spotkanie z policjantem

24.01.2018 roku, na świetlicy szkolnej, odbyło się spotkanie z panem Policjantem. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo w szkole, w domu, podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz wyjazdów na kolonie i zimowiska. Młodszy aspirant pan Waldemar Komsta pouczył dzieci, jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach, w szczególności zwrócił uwagę, co powinny zrobić, gdy zaczepia je obca osoba.Galeria prac


Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych

W dniach 13 21 grudnia 2017 r. przy hali sportowej odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez wychowawców i wychowanków świetlicy szkolnej. Dochód ze sprzedaży rozmaitych ozdób świątecznych został przeznaczony na zakup zabawek i artkułów plastycznych.Jesienne prace manualne

więcej zdjęć


Dzień pluszowego misia

27 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka świata, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Dzieci w świetlicy nie zapomniały o tym ważnym święcie. Na świetlicowej wystawie Pluszowych Misiów znalazło się wiele misiowych przytulanek. Przybyły do nas misie bardzo duże i całkiem malutkie, misie polarne i panda, Kubusie Puchatki, misie w pięknych strojach i te z klapniętym uszkiem. Panie nauczycielki zapoznały wszystkich z historią Pluszowych Misiów, dzieci odśpiewały misiom „Sto lat” i oczywiście nie zabrakło też misiowych tańców. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, a uśmiechom i radości tego dnia nie było końca.

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIOSNA-MODNA PANI-PROJEKT SUKNI PANI WIOSNY"

Martna Izdebska uczennica klasy III e została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego"WIOSNA - MODNA PANI - PROJEKT SUKNI PANI WIOSNY". Pracę wykonała podczas zajęć świetlicowych, pod opieką artystyczną p. Iwony Dębowskiej.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MOTYLE"

Dzieci ze świetlicy w dużej "Jedynce" wzięły udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Motyle". Prace wykonały pod kierunkiem artystycznym p. Agnieszki Peryt i p. Iwony Dębowskiej. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

 

WIOSENNE SADZENIE KWIATKÓW NA ŚWIETLICY W DUŻEJ "JEDYNCE"

W związku z nadejściem wiosny dzieci wraz z p. Iwoną Dębowską postanowiły udekorować świetlicę kwiatami. Wszyscy chętnie zaangażowali się w akcję sadzenia roślin.

Zabawy w świetlicy 

 

Napis ŚWIETLICA wykonany przez uczennice klasy IV g.

LAURKI NA DZIEŃ MATKI

Z okazji Dnia Matki dzieci ze świetlicy w dużej "Jedynce"przygotowały dla swoich mam piękne laurki wyszywane haftem matematycznym. Prace zostały wykonane pod kierunkiem pani Agnieszki Peryt.

W maju odbył się wewnątrzświetlicowy konkurs plastyczny pt. "MÓJ PORTRET, MOJEJ MAMY" uczniowie uzyskali następujące wyniki:

I miejsce - Magdalena Pawlak ucz. kl. III e

II miejsca - Julia Drozd ucz. kl. III c i Michalina Ciężka ucz. kl. III d

III miejsca - Aleksandra Kalińska ucz. kl. III c i Antonina Sierociuk kl. IV g

Wyróżnienia: Maja Okoniewska kl. III g Gracjana Musiatowicz kl. IVg i Oliwia Ponikowska kl. III e

Uczennice otrzymały dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Wyniki wewnątrzświetlicowego konkursu zręcznościowego

pt."Mistrz Gry w Piłkarzyki":

I miejsce – Warowny Robert

II miejsce – Samujło Piotr

II miejsce - Stadnik Szymon

III miejsce – Paciorek Kacper

Wyniki wewnątrzświetlicowego konkursu zręcznościowego

pt."Cymbergaj":

I miejsce – Machniak Igor

II miejsce – Ozygała Wojtek

III miejsce – Turska Maria
   rok 2016/2017
            Zajęcia czytelnicze mają za zadanie nie tylko pobudzić wyobraźnię uczniów, powiększyć ich zasoby słownictwa, doskonalić umiejętność czytania, ale także pomóc dzieciom zrozumieć otaczający ich świat oraz zachęcić do samodzielnej lektury literatury przeznaczonej dla danej grupy wiekowej. Do prowadzonych zajęć staramy się wybierać publikacje, które ze względu na zawarte w nich sformułowania, a także ilustracje, są dla dzieci atrakcyjne. W tym roku szkolnym (2016/2017) uczniowie z zaciekawieniem słuchali m.in. opowieści o przygodach sześciorga dzieci z niezwykłego turkusowego domku, zawartych w serii książek autorstwa W. Kołyszko i J. Tomaszewskiej. Tematem przewodnim wspomnianych książek są emocje (złość, radość, strach, smutek, zazdrość oraz wstyd).

Uczniowie uczęszczający do świetlicy aktywnie uczestniczą w zajęciach czytając książki,  opowiadania i wiersze wraz z nauczycielem i innymi dziećmi, a także recytują wiersze np. z podziałem na role.

            Ważnym jest dla nas również to, aby dzieci miały dostęp do ciekawych publikacji przez cały czas przebywania w świetlicy i mogły czytać indywidualnie.
    
Zajęcia plastyczne i techniczne. Świetlica w naszej Szkole to także miejsce, gdzie uczniowie mają możliwość rozwijania swoich talentów plastycznych i technicznych. Wykonując różnego rodzaju prace, dzieci usprawniają małą motorykę (sprawność ruchową dłoni), rozwijają swoją kreatywność, poznają różne techniki tworzenia prac plastycznych.
 
  


Uczniowie zachęcani są do udziału w różnych konkursach plastycznych.

 • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły są takie...”
  


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka” - edycja kurpiowska
  

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Samochód marzeń - Toyota - 2017"

 

 

Wewnątrzświetlicowy konkurs plastyczny "Moja mama i ja"

 

 

 

Zajęcia profilaktyczne prowadzone w świetlicy mają na celu poszerzenie i utrwalenie wiedzy uczniów na określone tematy. Odbywają się na zasadzie dyskusji, pogadanek oraz spotkań z osobami, które są kompetentne do opowiadania dzieciom o ważnych sprawach.

Spotkanie ze szkolną pielęgniarką, dotyczące zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia

Dyskusja metodą słoneczka nt. bezpieczeństwa w świetlicy i poza nią


            Wydarzenia. Do tej pory w roku szkolnym 2016/2017 w świetlicy odbyły się:

 • Dzień Pluszowego Misia

 • Andrzejki

 • Ogólnoszkolna zbiórka karmy dla zwierząt, będących pod opieką Stowarzyszenia „Zwierzopcja”

W ramach podziękowania za przeprowadzenie zbiórki karmy dla zwierząt, Stowarzyszenie "Zwierzopcja" zgodziło się na prezentację pokazu psich sztuczek dla uczniów naszej szkoły. 

 • Kiermasz Bożonarodzeniowy (zorganizowany wspólnie z Samorządem Uczniowskim. Dochód ze sprzedaży ozdób i poduszek zostanie przeznaczony na potrzeby świetlicy)

Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowaniach do kiermaszu.

Zabawa. Uczniowie uczęszczający do świetlicy mają możliwość zabawy, która jest niezwykle istotna ze względu na pozytywny wpływ na rozwój społeczny dzieci oraz pobudzanie ich kreatywności (m.in. poprzez konieczność podziału ról w czasie zabawy, ustalenie jej zasad, aranżację wyznaczonej dla danej grupy przestrzeni, etc.). Dużym zainteresowaniem cieszą się zabawy z użyciem chusty animacyjnej (np. przy akompaniamencie muzyki), różnego typu klocków, gry na konsoli PS3, gry planszowe oraz „mini-kręgle”.

 

 

 


          rok 2018/2019

W naszej świetlicy szkolnej odbył się całoroczny konkurs o tytuł "Super Świetlika". Wyróżnienie to mogli uzyskać uczniowie, którzy są dobrymi kolegami, aktywnie uczestniczą w zajęciach świetlicowych, dbają o porządek, przestrzegają zasad zachowania w świetlicy, starają się być grzeczni, mili i kulturalni. 
Zdobywcy największej liczby punktów otrzymali z rąk Pani Dyrektor dyplomy.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

Wiosna w świetlicy...

 

Mikołajki w świetlicy 

 

Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu plastycznego "Nasza Niepodległa" 

Konkurs organizowany był dla dzieci przedszkolnych, szkolnych i świetlicowych. Celem konkursu było kształtowanie wśród dzieci postaw patriotycznych, świadomości narodowej i szacunku wobec Ojczyzny. Inicjatorem była p. Bożena Malon. W dniu 19 XI 2018r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród przez p.dyrektora Karola Ciołka i p. wicedyrektor Barbarę Czubaszek. Miło nam poinformować, że w konkursie zwyciężyli:
I miejsce
Igor Kisiel  gr. Pszczółki
Igor Wiewiórka  kl. I c
Zuzanna Szyszkowska IIe

II miejsce
Jakub Ignaciuk kl. 0b
Julia Ignaciuk  kl. 0b
Anna Biała kl. Id
Julia Bryła kl. Ic
Kaja Szyszkowska IIe
Igor Szczygielski IIa

III miejsce
Marta Staniak  gr. Smerfy
Michał Osiak  kl. Ic
Maria Santos kl. Id
Antoni Sokół kl. IIb

Wyróżnienia
Lena Janiszek   gr. Biedronki
Patrycja Zajglic  kl. 0a
Zofia Dziewulska kl. 0b
Patryk Micińska  kl. 0b
Laura Soćko  kl. 0b
Maja Zabłocka kl. Ia
Lena Montewka  kl. Ic
Dawid Szczygieł  kl. I c
 Sylwia Michalak  kl. Ic 
Gabrysia Nowak  kl. Ic
Maria Zgorzałek kl. IIc
Gabriela Pytlak  kl. IIe
Zuzia Paciorek  kl. IIa
Mikołaj Kozioł kl. IIb
Antoni Sikora kl. IIe
Antoni Żaczek kl. IIe

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

więcej zdjęć 

Od września w naszej świetlicy odbywają się różnorodne zajęcia: plastyczne, muzyczne i edukacyjne. Dzieci biorą też udział w zajęciach ruchowych na boisku szkolnym, placu zabaw lub sali gimnastycznej. Lubią także dowolne zabawy w kącikach zainteresowań, edukacyjne gry komputerowe, zabawy konstrukcyjne, gry stolikowe, układanie puzzli. Mogą zawsze liczyć na pomoc nauczycieli w odrabianiu prac domowych, mają możliwość spożycia posiłku, a także odpoczynku oglądając ulubioną bajkę lub film

Uczniowie wraz z wychowawczyniami włączyli się również w wiele działań mających na celu uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Podjęte działania:
- śpiewanie hymnu ze zwróceniem uwagi na właściwą postawę,
- nauka wierszy i piosenek o tematyce patriotycznej,
- udział w konkursie plastycznym „Nasza Niepodległa”
- dekoracja sali.

W październiku gościliśmy w świetlicy pielęgniarkę szkolną, która przybliżyła zasady higieny, zdrowego odżywiania się i zdrowego stylu życia.


          rok 2017/2018

Sportowo i wesoło 

 

Spotkanie z bibliotekarką 

 

Sprzątanie świata

 

Tablica informująca uczniów o ich prawach stworzona na podstawie opowiadania „Król Maciuś I”

Wspólne wykonanie i rozwiązanie krzyżówki pt: „Jesienne Wieczory”


Prace uczniów wykonane z okazji Święta 1 Listopada


Dla upamiętnienia „Święta Odzyskania Niepodległości” zostały wykonane prace różnymi technikami plastycznymi.Przygotowanie plac plastycznych z okazji „Święta Szkoły”.


W dniu 12.01.2018r. odbyły się w świetlicy szkolnej Jasełka, przygotowane przez uczniów pod kierunkiem p. Bożeny Malon. Wśród zaproszonych gości byli uczniowie klas uczących się w budynku przy ul. Stasia i Nel oraz grupy przedszkolne. Podczas przedstawienia dzieci zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Wszystkim uczestnikom towarzyszył ciepły i miły nastrój Świąt Bożego Narodzenia.


więcej zdjęć   rok 2016/2017

W dniach od 04.05.2017-30.05.2017r. w świetlicy szkolnej przy ul. Stasia i Nel został zorganizowany konkurs pt: „Mama, tata, siostra, brat to mój cały świat”. W konkursie wzięły wszystkie dzieci przebywające na świetlicy szkolnej z klas 0,I,II.

Głównymi celami konkursu było:

 - Kształtowanie uczucia przywiązania szacunku do członków rodziny.

- Nauka poprzez zabawę- wykorzystanie wyobraźni i pomysłów małych twórców.

- Ocena postaw i zachowań dzieci wobec rodziców w literaturze dziecięcej.

-Określanie przez dzieci charakteru dobrego syna i córki.

Uczniowie chętnie uczestniczyli w codziennym poznawaniu cech dobrego dziecka poprzez naukę wierszy, piosenek i tańca.

W dniu 09.06.2017r odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w świetlicy, gdzie zaproszono gości i nauczycielkę Bożenę Śledź.

Organizatorem konkursu była nauczycielka mgr Bożena Malon.


więcej zdjęć


W świetlicy szkolnej przy ul. Stasia i Nel zorganizowany został konkurs pt: „Dobry przyjaciel”.

W konkursie wzięły wszystkie dzieci przebywające na świetlicy szkolnej (137uczniów) z klas 0,I,II.

Głównymi celami konkursu było:

 - Uświadomienie dzieciom roli wspólnego przebywania na świetlicy                       .

- Wyeksponowanie pozytywnych cech świetliczanina.

- Utrwalenie zasad bezpieczeństwa na świetlicy.

- Uświadomienie konieczności stosowania zakazów uczestnictwa w zabawach zagrażających bezpieczeństwu dzieci.

Uczniowie chętnie uczestniczyli w codziennym poznawaniu cech dobrego świetliczanina poprzez naukę wierszy, piosenek i tańca.

W dniu 07.04.2017r odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w świetlicy, gdzie zaproszono gości oraz wicedyrektor mgr Barbarę Czubaszek.

Organizatorem konkursu była nauczycielka mgr Bożena Malon.

więcej zdjęć w galerii

     rok 2015/2016
świetlica w obiektywie

Międzynarodowy konkurs ,,Toyota – samochód marzeń 2016"


więcej zdjęć

Laurki, serduszka, motyle – dla naszych MAM

Własnoręcznie uszyte filcowe etui na smartfoniki.

Kloki, klocki, klocki...= super zabawa.

  

Qullingowe obrazki.

Wyszywanki, wyklejanki, malowanki...

więcej zdjęć

 

 

     rok 2015/2016
świetlica w obiektywie
zajęcia w świetlicy
     rok 2014/2015
galeria prac
     rok 2014/2015
kiermasz bożonarodzeniowy -

Na kiermaszu była możliwość nabycia pięknych, oryginalnych, ręcznie wykonywanych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych: kartek, choinek, świeczników, aniołków, gwiazdek, bombek, pudełek na prezenty, pierniczków itp. Dzieci brały czynny udział w przygotowaniu jak również w sprzedawaniu wytworów własnych. Oprócz kultywowania tradycji kiermasz miał na celu ćwiczenie sprawności manualnej  i wyobraźni, doskonalenie kultury zachowania się w sytuacjach społecznych oraz ćwiczenie liczenia pamięciowego.

Dochód ze sprzedaży ozdób został przeznaczony na potrzeby świetlicy szkolnej.

 


 

 

 

   


STRONA GŁÓWNA | O SZKOLE | GALERIA | DOKUMENTY | OSIĄGNIĘCIA | KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE | SPORT | SAMORZĄD UCZNIOWSKI | AKTUALNOŚCI | DLA NAUCZYCIELI | DLA UCZNIÓW | DLA RODZICÓW | PRZETARGI | ARCHIWUM | KONTAKT