W szkolnym konkursie matematycznym „Mistrz Matematyki „ dla klas 4-6, zorganizowanym przez zespół matematyków, wzięło udział 50 najzdolniejszych uczniów naszej szkoły. Wykazali się oni dużymi umiejętnościami i pomysłowością.
Gratulujemy naszym MISTRZOM z poszczególnych roczników i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w przyszłym roku.
W klasach 4
I miejsce uzyskała Milena Lipiec z 4a, II Zofia Dziewulska 4a, a III Joanna Celej 4a i Filip Grabowski 4b
W klasach 5
I miejsce zajęła Aleksandra Kopeć 5b, II Liliana Prokopowicz 5 d, III Maks Borkowski 5a i Amelia Rozwadowska 5d
W klasach 6
I miejsce należy do Zuzanny Małychy i Oskara Metkowskiego z 6a, II do Łucji Stolarczyk 6a, a III Małgorzaty Celej 6b
Uroczyste wręczenie dyplomów i słodkich nagród odbyło się 13.06.2023 r.