Akcja w grupie Pszczółki „Rodzice czytają dzieciom”

Popierając ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Pszczółki” zapoczątkowaliśmy serię spotkań „Rodzice czytają dzieciom w przedszkolu”. Przedsięwzięcie to polega na tym, że chętni rodzice przychodzą do naszej grupy podczas poobiedniego odpoczynku i czytają dzieciom. Najczęściej są to ulubione utwory wybrane przez synka albo córkę, przyniesione z domu.

Pierwszy na ochotnika zgłosił się tata Zosi czytając dzieciom opowiadanie własnego autorstwa „Wróbelkowa rodzina”. Następnie możliwości narratorskie zaprezentowała mama Wiktorii czytając ulubioną baśń córki „Trzy małe świnki”.  15 października słuchaliśmy z ochotą mamę Nikoli, która przeczytała dzieciom baśnie „Czerwony Kapturek” oraz „Kopciuszek”.

Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!