Bal Karnawałowy

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tak też było i w naszym przedszkolu, gdzie 9 lutego odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, policjanta, Spider-Mana, Batmana, kosmonaute, dinozaura. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przepiękny wystrój sali zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję został również zaproszony wodzirej, który poprowadził nasz bal. Wspólna zabawa przyniosła wiele radośći naszym przedszkolakom. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo zmęczenia. Szkoda, że kolejny bal dopiero za rok.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych strojów balowych.