Dzień Babci i Dziadka

We wtorek, 22 stycznia nasze przedszkole zorganizowało uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gości przyjęto w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul Stasia i Nel. Podczas spotkania dzieci z gr. „Słoneczka” i „Gwiazdeczki” zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Przedszkolaki recytowały wierszyki dla Babci i Dziadka, śpiewały piosenki i tańczyły. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Wnuczęta zachęcały gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Wraz z paniami złożyły Babciom i Dziadkom życzenia oraz zaśpiewały wspólnie 100 lat. Po grupowych występach przedszkolaki składając życzenia wręczyły swoim ukochanym gościom własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiaty i poczęstowały słodyczami . Dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym gościom jakimi są Dziadkowie. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz i piosenkę, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
To był dzień pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów.