Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały okolicznościowe występy dla swoich najdroższych Babć i Dziadków.
Wesołe i humorystyczne wiersze oraz piosenki sprawiły seniorom wiele radości i przyjemności, a tańce wzbudzały podziw dla umiejętności wnucząt. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków dał szansę na dodatkowe miłe chwile spędzone z ukochanymi wnukami.
Bardzo było nam miło gościć zacnych dziadków i babcie, dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia w przedszkolu za rok.