Dzień Babci i Dziadka w gr. „Pszczółki”

21 stycznia  w grupie „Pszczółki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola swoje ukochane babcie i dziadków. Dzieci recytowały wierszyki dla dziadków, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Był też wspólny taniec dzieci z babciami. Po zakończonej wspólnej zabawie dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.