DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W PRZEDSZKOLU

W dniu 25.11.2014 r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersz „Miś” J. Brzechwy. Bawiły się i tańczyły ze swoimi pluszakami.
Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy.
Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pozowały do zdjęć grupowych ze swoimi ulubieńcami, a w sali czekało na nich ulubione „Małe co nieco” misia Puchatka.
W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki i wspólne będziemy się uczyć i bawić.