IV Przedszkolne Kolędowanie „Śpiewajmy Małemu Jezuskowi”

Dnia 12.01.2016 r.  w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Łukowie odbył się już po raz IV konkurs ,, Śpiewajmy Małemu Jezuskowi”. Celem konkursu było krzewienie i podtrzymywanie tradycji kolędowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie wrażliwości i zdolności muzycznych dzieci. Zadanie dzieci biorących udział w konkursie polegało na wykonaniu kolędy tradycyjnej lub pastorałki. Nasze przedszkole reprezentowali z grupy ,, Motylki” Wiktoria Wróbel, która wykonała pastorałkę ,, Złota gwiazdka”, a do konkursu Wiktorię przygotowała pani Małgorzata Szczygielska. Grupę ,, Słoneczka” reprezentował Wiktor Sierociński śpiewając ,, Nie płacz Jezu” , przygotowany przez panią Żanetę Chruściel. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy kolejnych sukcesów.