Konkurs na ozdobę choinkową

W tym roku w celu rozwijania zainteresowań tradycjami świątecznymi i wzmacnianiu więzi emocjonalnej z rodziną nasza placówka we współpracy z panem Andrzejem Zdrojewskim zorganizowała „Konkurs na ozdobę choinkową” dla dzieci i ich rodziców. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zaowocował pięknymi pracami, pokazał duży wkład pracy rodziców i dzieci ich kreatywność oraz pomysłowość. W przygotowaniu ozdób choinkowych pomagali także dziadkowie. Wpłynęło do nas około 30 ozdób, wszystkie były naprawdę zachwycające. Dziękujemy za zaangażowanie, za to, że rodzice podjęli się tego zadania i przystąpili do konkursu. Taka współpraca z rodzicami ułatwia nam realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.
W związku z tym, iż każda ozdoba była oryginalna i pomysłowo wykonana postanowiliśmy wyróżnić każdą ozdobę i rodzinę, która ją przygotowała. Nagrodą dla każdej z rodzin był dyplom i drobny upominek. Dziękujemy rodzicom i zapraszamy do podziwiania ozdób choinkowych znajdujących się na choince przed budynkiem przedszkola.