Konkurs na Pisankę Wielkanocną

26 marca został rozstrzygnięty Przedszkolny Konkurs na Pisankę Wielkanocną zorganizowany przez panią dyrektor Barbarę Czubaszek. Wzięło w nim udział około 70 przedszkolaków z rodzicami. Wszystkie pisanki zachwycały pięknem i pomysłowością. Jury w składzie: p. Agnieszka Peryt i p. Wioletta Izdebska uznało, że na równorzędne  I nagrody zasługują: Kuba Grzywacz z grupy Słoneczka, Borys Kruger z grupy Muchomorki, Ala Pycka z grupy Biedronki oraz Ola Kopeć z grupy Motylki (oczywiście ze swoimi Rodzicami). Otrzymali oni nagrodę Super-zająca. Zdaniem jury wszystkie pisanki były piękne, dlatego duża grupa przedszkolaków otrzymała II nagrodę, a pozostali uczestnicy konkursu dostali nagrodę pocieszenia – czekoladową pisankę. Nagrody wręczyła Barbara Czubaszek, która podziękowała dzieciom i rodzicom za tak liczny udział w konkursie. Wystawa pisanek na przedszkolnym korytarzu wzbudza zainteresowanie wszystkich i przywołuje nastrój Wielkanocy.