Krasnoludki – przedszkolakami

29 października w grupie Krasnoludki miała miejsce uroczystość Pasowania na przedszkolaka. W sali licznie zgromadzili się rodzice. Maluszki przedstawiły krótki program. Dla większości z nich był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością, dlatego niektórym zakręciły się w oczach łezki z tremy…, a rodzicom z dumy i radości.
Pani wicedyrektor Barbara Czubaszek odczytała tekst trochę żartobliwego przyrzeczenia, a potem pasowała przedszkolaki za pomocą wielkiej kredki. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplomik oraz słodki prezent. Cała grupa dostała wielkie pudło klocków. Po uroczystości była chwila na słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców.
Bardzo dziękujemy rodzicom za udział w uroczystości oraz za pomoc w jej zorganizowaniu.