Międzynarodowy projekt zakończony

W piątek pożegnaliśmy naszych gości. Ayushi i Anson spędzili tydzień w naszym przedszkolu. Brali udział w zajęciach prowadzonych przez panią Małgorzatę Szczygielską, a także sami codziennie coś ciekawego proponowali grupie pięciolatków. Na początku przedstawili w prezentacjach multimedialnych siebie i swoje kraje. Okazało się, że Anson studiuje medycynę, a Aysushi lubi tygrysy. Kolejnego dnia dzieci tworzyły flagi krajów skąd przybyli nasi goście, odwiedziła nas też łukowska telewizja Master. Wolontariusze zaprzyjaźnili się z nauczycielkami, po pracy odwiedzili Muzeum Regionalne w Łukowie, kręgielnię Arkabos, gościli też w prywatnym domu. Tydzień bardzo szybko minął, dzieci na pożegnanie przygotowały wspaniałe pamiątki: wspólne zdjęcie własnoręcznie ozdobione oraz koszulki z odciskami rączek. Goście wyjeżdżali pełni bardzo pozytywnych wrażeń, zachwyceni naszymi dziećmi. Chyba w poniedziałek będzie nam brakowało ich uśmiechniętych twarzy.