Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiosenne przebudzenie”

Koniec marca w naszym przedszkolu był bardzo pracowity. We wtorek, 28 marca podsumowaliśmy Miejski Konkurs Plastyczny dla przedszkoli pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. Była to już trzecia edycja  tego konkursu, zorganizowana przez nasze przedszkole. Wiosenna uroczystość na dobre weszła do tradycji naszej placówki. Jak co roku zgromadzili się przedstawiciele wszystkich łukowskich przedszkoli: dzieci, panie nauczycielki i dyrekcja. Gościliśmy również pana Marka Króla- Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu  Urzędu Miasta Łuków, pana Edwarda Leśniaka – społecznego Asystenta Senatora RP Stanisława Gogacza oraz pana Tomasza Madonia –Przewodniczącego Rady Rodziców Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Łukowie, panią Urszulę Szumlewicz i pana Artura Domańskiego członków rad rodziców grup przedszkolnych.

Ciekawą inscenizację mówiącą o tym, że wiosna budzi nie tylko zwierzęta i rośliny do życia, ale i ludziom daje nowy zapał do pracy przygotowała grupa 0 C pod opieką pani Bożeny Śledź, a uroczy wiosenny taniec zaprezentowała grupa Pszczółek w choreografii pani Moniki Kłoczko.

Gośćmi, którzy wzbudzili największe zainteresowanie zwłaszcza wśród najmłodszych, byli borsuk Lucek i komisarz Miś. Obie te sympatyczne postacie wręczały nagrody, a potem spotkały się z dziećmi  naszego przedszkola i szkoły. Spotkanie było bardzo udane!