Podsumowanie konkursu „Wiosenne przebudzenie”.

22 marca mało miejsce rozstrzygnięcie czwartej edycji konkursu plastycznego dla przedszkoli łukowskich pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. Ten konkurs na dobre zagościł w tradycji naszego przedszkola. W tym roku łukowskie przedszkolaki miały dość trudne zadanie. Należało skonstruować instrument muzyczny inspirowany wiosną i przy jego akompaniamencie wykonać wiosenną piosenkę.

Spotkanie rozpoczął występ dzieci z grupy Krasnoludki. Pięciolatki bardzo ładnie zaprezentowały na scenie wiosenną walkę chwastów z kwiatkami. Dzieci przygotowała pani Anna Zakrzewska. Potem rozpoczęły się występy konkursowe. Mimo trudnego zadania, dzieci i ich panie nauczycielki poradziły sobie „śpiewająco”. Wykonały bardzo ładne piosenki przyzywając tym ociągającą się trochę wiosnę. W nagrodę wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali prezenty i pamiątkowe dyplomy. Uroczystość uświetniła obecność wielu zaproszonych gości. Przybył pan Senator RP Stanisław Gogacz, pan Naczelnik Wydziału Oświaty Marek Król, pan przewodniczący Rady Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Tomasz Madoń oraz oczywiście pan Dyrektor Karol Ciołek. Nasze przedszkole odwiedziły też panie dyrektorki łukowskich przedszkoli, nauczycielki oraz rodzice. Na zakończenie Goście złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne. O wzorowe przygotowanie uroczystości zadbały panie nauczycielki i panie z obsługi przedszkola.

Barbara Czubaszek