Przedszkolaki w Centrum Rozrywki

Każdy dzień w przedszkolu jest ciekawy, przynosi coś nowego, dzisiaj byliśmy w sali zabaw. A bardzo lubimy dobrze się bawić!
Dnia 28.11.2012 r. grupa „Gwiazdeczki” z uśmiechami na twarzach z bijącymi serduszkami, odwiedziła salę zabaw „Arkabos” w Łukowie. Dzieci spędziły tam czas na szalonej zabawie w tunelach, na ściance – wspinaczce, mostku z lin i zjeżdżalniach. Układały niezwykłe budowle z ogromnych, miękkich klocków, urządzały mieszkania w plastikowych domkach, bujały się na konikach na biegunach, jeździły samochodzikami. Najwięcej radości sprawiło dzieciom skakanie w basenie z piłkami. Pokonywanie torów przeszkód, zabawy zwinnościowe wpłynęły również na rozwój sprawności ruchowej: koordynacji ruchów, umiejętności biegu wężykiem, toczenia piłki, przechodzenia przez otwory, przekraczania przeszkód itp. Wszyscy doskonale się bawili, co widać na zdjęciach. Było super!!!