Przedszkoliada z Mikołajem

19 grudnia dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Przedszkoliadzie z Mikołajem, która odbyła się w hali sportowej Szk. Podst. Nr 1 przy ul. Partyzantów. Przedszkolaki miały okazję sprawdzić się w różnych konkurencjach sportowych i uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach przy muzyce. Każda z obecnych tam grup zaprezentowała Mikołajowi przygotowaną piosenkę. Nasze „ Gwiazdeczki” również zaśpiewały i zatańczyły dla dalekiego gościa. Bardzo miłą niespodzianą dla dzieci było otrzymanie od pani wicedyrektor dyplomów za uczestniczenie w przygotowanych zabawach i udział w Przedszkoliadzie. Mikołaj wyczarował słodycze i obdarował nimi dzieci, co wywołało wśród nich ogromną radość. Przedszkoliada miała także charakter integracyjny. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy z rówieśnikami uczęszczającymi do oddziałów przedszkolnych przy Szk. Podst. Nr. 1. Mamy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy w miłej atmosferze i tak licznym gronie.