Rodzice czytają dzieciom – gr.”Pszczółki”

Kontynuując cykl spotkań pod hasłem „Cała Polska czyta dzieciom” w gr. „Pszczółki” 12. 11 gościliśmy ponownie mamę Nikoli, która pięknie przeczytała dzieciom dwie bajki. Tym razem dzieci usłyszały wzruszającą opowieść „Dziewczynka z zapałkami” oraz „Roszpunkę”. Kilka dni później 16.11 zaprosiliśmy mamę Krystianka. Gość umilił przedszkolakom czas czytając kilka bajek min. „Stoliczku nakryj się”. Panująca atmosfera skupienia i ciszy oznaczała, że wybór utworów był trafny. W środę 18. 11 naszą grupę odwiedziła mama Helenki, która przeczytała przedszkolakom piękną bajkę pt. „Calineczka”. Chociaż większość dzieci już tę bajkę znała to miły głos mamy Helenki sprawił, że wszyscy słuchali jak zaczarowani. Przygody Calineczki zawsze wzruszały i to nie tylko dzieci, ale i dorosłych. 24 listopada naszym kolejnym czytającym gościem był tata Lenki C. który przygotował i przeczytał dzieciom bajkę „ Przygoda w zaczarowanym pałacu”. Ciepły ton głosu naszego Gościa sprawił, że dzieci z zaciekawieniem słuchały tej niezwykłej opowieści. Na zakończenie spotkania tata Lenki poczęstował wszystkich smacznymi cukierkami. Serdecznie dziękujemy rodzicom za uczestnictwo w naszej akcji czytania dzieciom bajek, opowiadań i wierszy. To był niezapomniany miesiąc dla naszych przedszkolaków.