Słoneczka – Dzień Rodziny

Dnia 2.06.2015 r. panie z grupy Słoneczka – Barbara Czubaszek i Marzena Czyżo wspólnie z podopiecznymi zorganizowały Dzień Rodziny, na który przybyło wiele Mam i Tatusiów oraz rodzeństwo dzieci z naszej grupy.
Z tej okazji dzieci przygotowały zestaw różnych wierszyków i okolicznościowych piosenek na ten dzień. Grały również akompaniament do piosenki z wykorzystaniem własnoręcznie robionych grzechotek oraz bębenków.
Zainteresowaniem cieszyły się zajęcia rytmiczne, które poprowadziła poproszona o współpracę pani Małgorzata Chudzik. Zaprezentowała ona zebranym gościom pokaz różnych tańców, w rytm różnych melodii, lubianych zarówno przez rodziców i ich dzieci. Przedszkolaki składały Mamusiom i Tatusiom życzenia i wręczały upominki. Potem odbył się pyszny poczęstunek, zorganizowany przy pomocy chętnych rodziców.
Za zaangażowanie i liczne przybycie – dziękujemy.