Spotkanie z fryzjerką

W środę 30. 01. 2013 r grupa „Gwiazdeczki” gościła mamę Tomasa panią Ewelinę, która zapoznała nas z zawodem fryzjera. Pani Ewelina przyniosła do przedszkola najważniejsze atrybuty fryzjerskie niezbędne do układania, modelowania oraz strzyżenia. Wśród nich były: lokówki, prostownica, falownica, karbownica, suszarka, różnego rodzaju szczotki, nożyczki i kosmetyki potrzebne do tworzenia fryzur. Niespodzianką były fantazyjne fryzury wykonane dziewczynkom oraz z użyciem żelu- chłopcom. Na zakończenie były wzajemne podziękowania i upominki, dzieci wraz z panią fryzjerką zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Grupa „Gwiazdeczki” zaprosiła na to niezwykłe spotkanie swoich kolegów z młodszej grupy. Serdecznie dziękujemy pani fryzjerce za przybycie.