Spotkanie z Panią B. Ciemską w przedszkolu

26 stycznia w grupach młodszych i 29 stycznia w grupach starszych odbyło się spotkanie z Panią Barbarą Ciemską. Autorka chętnie spotyka się z dziećmi promując swoje książeczki stanowiące serię:
- Akademia Dobrego Wychowania
- Misie
- Bezpieczny Świat zielińskiej
- Świat uczuć
Na spotkaniu z dziećmi Pani Ciemska przedstawiła dzieciom książeczki z serii „Świat uczuć”, seria ta uczy małych czytelników jak powinni radzić sobie z uczuciami, którymi obdarowany jest każdy człowiek. Właściwe i wyuczone postępowanie, a przede wszystkim wiedza na temat uczuć i emocji pomaga w codziennym życiu. Bohaterem książeczek jest Kubuś i jego przyjaciel kotek, który pomaga mu zrozumieć co się dzieje gdy: kochamy, tęsknimy, zazdrościmy, boimy się, złościmy się i jesteśmy szczęśliwi. Dzieci młodsze bliżej poznały uczucie towarzyszące psoceniu w książeczce „Kubuś i kotek”, natomiast dzieciom starszym Pani Barbara Ciemska przybliżyła uczucie zazdrości w książeczce „Kubuś i spacer z tatą”.
Na pamiątkę spotkania każde dziecko otrzymało książkę z autografem autorki.
Koszt zajęć edukacyjno – wychowawczych i książeczek dla dzieci pokryty został z funduszu Rady Rodziców.