Wizyta gości z Estonii

24 września odwiedzili nasze przedszkole i szkołę znakomici goście. Przybyli z miasta partnerskiego Torva w Estonii. Najpierw obejrzeli zajęcia ruchowe w grupie O a, prowadzone przez panią Katarzynę Wierzchowską. Potem zwiedzali sale nowego przedszkola. Bardzo podobały się wszystkim prace dzieci (nawet tych najmniejszych) umieszczone na korytarzu. Następnie  obejrzeli świetlicę, stołówkę, przyjrzeli się dzieciom spożywającym obiad, a nawet na chwilę odwiedzili śpiące maluszki. Uważnie obserwowali i zadawali pytania. Potem cała grupa przeszła do części szkolnej, gdzie uczą się klasy I. Wizytujący zwracali uwagę na wystrój sal i korytarzy, natrafili na lekcję religii, zajęcia komputerowe, ale też na prelekcję pani pielęgniarki nt. higieny jamy ustnej. Wizytę zakończył pobyt w bibliotece i na placu zabaw. Rolę gospodyni pełniła wicedyrektor szkoły pani Barbara Czubaszek. Gościom bardzo podobało się w rozbudowanym i odnowionym budynku.