Wycieczka do Warszawy

23.05.2016 r. uczniowie gr. 0c wraz ze swoimi kolegami z klasy Ii wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Niektóre dzieci pierwszy raz mogły zobaczyć stolicę naszego kraju. Zwiedzanie miasta rozpoczęło się od pobytu w ZOO. Dzięki sprzyjającej pogodzie można było zobaczyć wiele egzotycznych zwierząt przebywających na wybiegu. Świat przyrody dzieci podziwiały też podczas warsztatów „Król ogrodnik” zorganizowanych w barokowych ogrodach Pałacu w Wilanowie. Podczas pobytu w stolicy dzieci miały też okazję poznać sposób produkcji cukierków. Wizyta w Manufakturze Cukierków była prawdziwą ucztą dla ich zmysłów, a w szczególności zmysłu węchu, smaku, wzroku i dotyku.

Podczas wycieczki wszystkim towarzyszył dobry humor, wspaniała zabawa oraz przepiękna pogoda.