Zajęcia dla dzieci i rodziców

Ciekawą  inicjatywę wykazała pani Małgorzata Szczygielska nauczycielka najmłodszej grupy „Motylki”. Dnia 14 listopada zorganizowała zajęcia muzyczno – ruchowe dla dzieci i ich rodziców. Na początku wszyscy zintegrowali się podczas zabawy „Pajęczynka”. W miłym i wesołym nastroju wszyscy chętnie się bawili. Zabawy niosły wiele walorów dydaktycznych: dzieci utrwaliły nazwy kolorów w języku polskim i angielskim, znajomość sygnalizacji świetlnej, naśladowały odgłos padającego deszczu i szelest jesiennych liści. Wiele radości przyniosły zabawy z chustą animacyjną, zwłaszcza, że zakończyły się słodką niespodzianką. Szczególną wartością było to, że rodzice towarzyszyli swoim pociechom we wszystkich zabawach i świetnie się przy tym bawili.
Barbara Czubaszek