Zajęcia otwarte dla rodziców pt. „W dalekim kosmosie” gr. Motylki

9 marca w grupie Motylki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „W dalekim kosmosie”. Na początku spotkania dzieci wraz z wychowawczynią zaprosiły rodziców do kosmicznej gimnastyki były skłony, przysiady, obroty. Po rozgrzewce razem wyruszyliśmy w daleki kosmos przy piosence pt.„Wszystkich w kosmos zapraszamy”. Następnie dzieci odpowiadały na pytania wychowawczyni dotyczące kosmosu. Rodzice po wysłuchaniu wielu ciekawostek odpowiadali na kosmiczne zagadki dzieląc odpowiedz  na głoski a dzieci na sylaby. Na chwilę dzieci oraz rodzice zamienili się w kosmiczne planety i wykonali taniec z hula-hop. Przy stolikach mali kosmonauci przy pomocy rodziców wykonali kolorowe rakiety. Nagrodą za wspaniałą pracę była słodka niespodzianka oraz projekcja filmu pt. ”Biała i strzała podbijają kosmos”.