Zajęcia otwarte w grupie Pszczółki

18 grudnia w grupie Pszczółki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Temat zajęć
„W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia” miał wprowadzić dzieci i rodziców w nastrój zbliżających się świąt. Głównym celem spotkania było wzbogacenie wiadomości na temat tradycji związanych ze świętami, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie, jak również wzmacnianie wzajemnych relacji w rodzinie. Podczas zajęć przedszkolaki pięknie wykonywały wszystkie zadania, podczas których aktywnie mogli również wykazać się rodzice. Przy melodii kolęd i w obecności bliskich osób, dzieci nie tylko radośnie, ale przede wszystkim twórczo spędziły przedświąteczny czas. Wszystkim przybyłym rodzicom bardzo dziękujemy za obecność i przemiłą współpracę.