Zajęcia otwarte w grupie ” Smerfy”

25 listopada to wyjątkowy czas dla każdego dziecka, ponieważ jest okazją do świętowania „ Dnia Misia”. W tym roku grupa „ Smerfy” celebrowała ten dzień wyjątkowo uroczyście, bo w obecności swoich rodziców, grona pedagogicznego przedszkola i pań z etapu klas I-III. Stało się to za sprawą wychowawczyni grupy , która z okazji świętowania „ Dnia Misia” przeprowadziła zajęcia otwarte, z udziałem zaproszonych gości. Mali uczestnicy zajęć zaprezentowali przed dorosłymi swoje umiejętności wokalne, recytatorskie, taneczne, oraz wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu. Rodzice byli oczarowani swoimi pociechami. Nie zabrakło też zadań dla dzieci i dorosłych- do wspólnego wykonania, a także zabaw integrujących wszystkich uczestników spotkania. Na pamiątkę tych wspaniałych zajęć każde dziecko otrzymało „Dyplom prawdziwego przyjaciela misia”.
                                                                                                                                          Dorota Oskroba