Zajęcia otwarte

25 października w grupie „Misie” odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców, przeprowadzone przez Panią Żanetę Chruściel. Podczas nich dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności; opisywały ilustrację, wymieniały  oznaki jesieni,  rozróżniały drzewa, segregowały i nazywały ich liście oraz owoce. Przedszkolaki miały także okazję pokazać rodzicom  jak sprawnie liczą, śpiewają i tańczą. Podczas zajęć nie zabrakło zadań  do wspólnego wykonania, zarówno dla dzieci jak i ich rodziców, co sprawiło dużo radości wszystkim uczestnikom tej niezwykłej „lekcji”. Pani Dyrektor- Dorota Oskroba,  która z uwagą obserwowała zajęcia, była pod dużym wrażeniem zaprezentowanych umiejętności przez 5,6 latki.