Zakończenie projektu- Wędrująca książka- gr. Pszczółki

W listopadzie 2016r. grupa Pszczółki przystąpiła do realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Wędrująca książka”. Wtedy też powstała nasza Ola – bohaterka naszej książki pt. „Niezwykłe przygody Oli”, która wyruszyła w kilkumiesięczną podróż po Polsce. W tym czasie przedszkolaki z 9 innych miast dopisywały kolejne rozdziały naszej książeczki. „Pszczółki” również nie próżnowały. Systematycznie odbieraliśmy pocztowe przesyłki, w których znajdowały się książeczki z przedszkoli m.in. z Warszawy, Skrzyszowa, Przygłowa, Tarczyna, Olsztyna, Żywca, Bierunia. Czytaliśmy je, tworzyliśmy następne części i rysowaliśmy ilustracje. W maju do Łukowa wróciła nasza książeczka – kolorowa i pełna ciekawych przygód naszej Oli. Z zaciekawieniem słuchaliśmy o przygodach naszej bohaterki, a w nagrodę za ciężką pracę i zaangażowanie każdy otrzymał Medal Małego Twórcy, a nasza placówka certyfikat.