„ZAWODY NASZYCH RODZICÓW” – gr. Pszczółki

W marcu dzieci z grupy ,,Pszczółki’’ uczestniczyły w zajęciach, na których poznawały pracę i zainteresowania swoich rodziców.
Rodzice poświęcając swój cenny czas przybywali na spotkania i w niezwykle ciekawy sposób opowiadali o specyfice swojego zawodu. Podczas zajęć dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazywane atrybuty pracy wykonywanej przez rodziców. Zajęcia te były cennym i pouczającym doświadczeniem dla przedszkolaków i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy uczestniczyli w naszych zajęciach, dzieląc się z dziećmi swoją wiedzą i zainteresowaniami.

- dziękujemy pani Małgorzacie Małek za zaproszenie do sklepu Groszek i przybliżenie dzieciom zawodu ekspedientki.
- dziękujemy pani Małgorzacie Kisiel za wizytę w naszej grupie, podczas której bardzo ciekawie opowiedziała dzieciom o pracy pielęgniarki.
- dziękujemy panu Marcinowi Magnuszewskiemu za opowiedzenie dzieciom o zawodzie nauczyciela wychowania fizycznego.
- dziękujemy panu Hubertowi Kisiel za podzielenie się swoją wiedzą związaną z zawodem policjanta.
- dziękujemy pani Karolinie Zabłockiej za zaproszenie dzieci do oddziału Banku i ciekawe opowiedzenie o swojej pracy.