GRATULACJE!!! MAMY SREBRO! w Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości

Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości jak co roku organizował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Międzyszkolny Klub Sportowy „Delfinek”. Imprezie patronował burmistrz Dariusz Szustek oraz Rada Miasta. W tym roku impreza odbyła się po raz XXIII. Jak zwykle na linii startu znalazła się duża grupa przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowała mała, ale waleczna grupa pięciolatków: Jagoda Bojaczuk, Kuba Grzywacz i Fabian Sobiech. Dzieci miały przebiec trasę wzdłuż ul. Zdanowskiego do ul. Staropijarskiej. Mali sportowcy biegli co sił w nogach. Okazało się, że nasz przedszkolak Fabian Sobiech przybiegł jako drugi na metę. Otrzymał medal, puchar i dyplom. Medale i dyplomy otrzymali wszyscy uczestnicy biegów. Dziękujemy małym sportowcom, ich opiekunce pani Żanecie Chruściel oraz rodzicom za udział w biegach. To wspaniały sposób, aby zaszczepić dzieciom bakcyla sportu.