KONKURS NA „OZDOBĘ CHOINKOWĄ” Dla Dzieci i Rodziców z Grupy Pszczółki

REGULAMIN KONKURSU:

1. Celem konkursu jest:
• Zainteresowanie dzieci tradycjami i symboliką związaną ze Świętami Bożego Narodzenia
• Rozwianie i kształtowanie wyobraźni plastycznej
• Wspieranie więzi rodzinnych łączących dzieci i ich rodziców poprzez umożliwienie im wspólnego tworzenia.

2. Na konkurs należy dostarczyć ozdobę choinkową, której wielkość i waga muszą umożliwiać zawieszenie jej na choince (ozdoba musi posiadać sznurek do jej zawieszenia), praca powinna być przestrzenna tj. wykończona z każdej strony.

3. Każda praca musi mieć przymocowaną metryczkę zawierającą imię i nazwisko autorów.

4. Zgłoszenie prac następuje poprzez osobiste dostarczenie ich do nauczycielek grupy Pszczółki do dnia 14 grudnia 2015 r.

5. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 18 grudnia 2015 r. podczas zajęć otwartych.

6. Dla uczestników przewidziane są dyplomy i nagrody.

7. Przyniesione ozdoby zostaną powieszone na choince w sali przedszkolnej.

Organizatorzy:
Monika Piros