Gwiazdeczki na teatrzyku w ŁOK-u

4 lutego w poniedziałek dzieci z gr. Gwiazdeczki wybrały się do Łukowskiego Ośrodka Kultury na teatrzyk pt. „Legenda o smoku wawelskim” wystawianym przez aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych Scenografii i Reżyserii Art-Re z Krakowa.
Spektakl przygotowany na podstawie najbardziej znanej krakowskiej legendy. Nie tylko bawił, ale i uczył szacunku i uczciwości, ukazywał jak ważna w życiu jest przyjaźń oraz opiekuńczość, odpowiedzialność, wspólna praca i odwaga. wskazywał dzieciom potrzebę kierowania się w życiu codziennym zasadami etyki.
Przedstawienie było wyjątkowo atrakcyjne dla małych widzów. Znakomita gra aktorska, oryginalne kostiumy, ciekawa scenografia i rekwizyty, a do tego muzyka, śpiew, taniec oraz zapraszanie dzieci do współtworzenia przedstawienia wzbudzał ogromny entuzjazm naszych milusińskich.