III Przedszkolne Kolędowanie w Przedszkolu nr 2

8 stycznia przedstawicielki naszego przedszkola: Zuzia Bochman i Amelka Kuć z paniami : Barbarą Czubaszek i Anną Zakrzewską gościły w Przedszkolu Miejskim nr 2. Dziewczynki wzięły udział w III Przedszkolnym Kolędowaniu „Śpiewajmy Małemu Jezuskowi”. Zuzia i Amelka pokonały tremę i zaśpiewały piękne pastorałki, za co otrzymały brawa, dyplomy i nagrody. Udanymi występami popisały się też dzieci z innych przedszkoli miejskich, panowała miła atmosfera. Na zakończenie mali goście i gospodarze zatańczyli poleczkę i zjedli słodkie smakołyki. Zuzię do występu przygotowały panie Monika Piros i Katarzyna Wierzchowska, a Amelkę pani Anna Zakrzewska.
To spotkanie było również okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę choinkową. I tutaj sukces odniosły dzieci z oddziałów przedszkolnych naszego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego. Dyplomy i nagrody otrzymały: Paulinka Malon (pod opieką p. Anny Zielińskiej), Wiktoria Czub (pod opieką p. Elżbiety Beczek) oraz Iga Trochimowska (pod opieką p. Anny Malon). Nagrodzonym dzieciom i ich paniom gratulujemy! Składamy podziękowania dla Przedszkola nr 2 za miłą i udaną imprezę.