Mała Olimpiada Sportowa

28 lutego 2014 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Łukowie odbyła się Mała Olimpiada Sportowa. Wzięły w niej udział dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz grup przedszkolnych  z Przedszkola Miejskiego nr 6 wraz z rodzicami i swoimi nauczycielkami.
Spotkanie rozpoczął dyrektor Karol Ciołek, który powitał wszystkich obecnych. Następnie dzieci i ich rodzice wzięli udział w konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli w-fu: p. Janusza Rzymowskiego i p. Pawła Głowackiego. Rywalizacji towarzyszyła dobra zabawa i radość z osiągnięcia celu. Wszystkie grupy zdobyły I miejsce. Zwycięzcom pani wicedyrektor Danuta Nurzyńska wręczyła dyplomy i nagrody w formie słodyczy i kompletu piłeczek, które dzieci będą wykorzystywały do zabaw i ćwiczeń w swoich salach.
Biorąc udział w Małej Olimpiadzie Sportowej, dzieci uczestniczyły jednocześnie w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła w Ruchu”.