Pasowanie na przedszkolaka w gr. Pszczółki

W dniu 22 października w gr. „Pszczółki” odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory. Po występach artystycznych  złożyły Ślubowanie, a Pani Dyrektor Barbara Czubaszek dotykając każdego malucha olbrzymim ołówkiem dokonała uroczystego pasowania włączając  go do grona przedszkolaków i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też słodkich upominków dla każdego przedszkolaka. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy. Miłą niespodzianką dla dzieci był prezent dla grupy wręczony przez Panią Dyrektor.
Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i zaproszonym gościom za liczny udział w uroczystości Pasowania na przedszkolaka. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.