Słoneczka – udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Grupa „Słoneczka” promując czytelnictwo włączyła  się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Czytamy naszym pociechom w piątkowe popołudnia. Pierwszym czytającym gościem była Pani Monika Nowak-mama Patryka, która przeczytała dzieciom kilka opowiadań o przygodach Reksia. Kolejną czytającą mamą była Pani Katarzyna Dołęga-mama Filipka, która zapoznała przedszkolaki z przygodami Kubusia Puchatka i częstowała „małym co nieco”. Interesujące spotkanie przygotowała Pani Iwona Świć czytając dzieciom o „Przygodach Małej Syrenki”, wytrwałym słuchaczom wręczała „złote dukaty” i kolorowanki. Zachęcamy innych Rodziców i opiekunów do udziału w naszych spotkaniach.  Wspólnie pracujmy nad tym, aby nasze dzieci potrafiły słuchać.

Opracowała: Marzena Czyżo