Wycieczka na Farmę Iluzji

Ależ to była przygoda!!! Po długiej podróży spędzonej w autokarze każdy byłby zmęczony. Każdy, ale nie Słoneczka i Gwiazdeczki, które wysiadły w Mościskach, aby na chwilę przenieść się do krainy czarów i magii. Co ich tam spotkało…? Lewitujący kran z którego leciała woda, czarodziejski stół, studnia nieskończoności, magiczny domek, wielki wiklinowy labirynt i ogromne krzesła, przy których każdy mógł się poczuć jak krasnoludek. Wędrując ścieżką złudzeń, gdzie na każdym kroku czekały nowe dziwne zjawiska, dzieci odwiedziły muzeum iluzji, chatę pełną tajemnic, szlak trapera, oraz  kucyka Czarusia i zagrodę króliczków. Jednak najwięcej radości dostarczyło dzieciom pole zasiane dmuchańcami i krzywy dom. Czy im się podobało, to zdradzą zdjęcia. Zapraszamy do oglądania.