Zajęcia otwarte i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w gr. Pszczółki

W dniu 09.03.2017 r. w gr. Pszczółki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. ,,W krainie bajek i baśni’’. Rodzice mogli przekonać się jak świetnie radzą sobie ich pociechy z rozwiązywaniem trudnych zadań. Dzieci zaprezentowały się tańcząc, śpiewając a także rozwiązując różne zadania postawione przez nauczyciela. Zajęcia otwarte dały rodzicom możliwość obserwacji własnego dziecka na tle grupy rówieśniczej.

Po zajęciach odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.  ,,Moja ulubiona postać z bajki’, w którym wzięło udział ośmioro dzieci i rodziców z gr. Pszczółki.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za udział w zajęciach a uczestnikom konkursu gratulujemy wykonania pięknych i pomysłowych prac.