Rozstrzygniecie konkursu „Miś Uszatek i przyjaciele” gr. Motylki

13 marca w grupie Motylki odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego dla dzieci i rodziców pt.„Miś Uszatek i przyjaciele” zorganizowanego z okazji 60-tych urodzin Misia Uszatka. Organizatorem konkursu była wychowawczyni grupy Małgorzata Szczygielska. Wzięło w nim udział 13-ro dzieci wraz z rodzicami. Prace oceniało jury w składzie Pani Elżbieta Beczek nauczyciel zerówki szkolnej oraz Pani Anna Zakrzewska nauczyciel dzieci 4-letnich. Wszystkie prace były wykonane w ciekawy i bardzo pomysłowy sposób. Cztery osoby otrzymały wyróżnienia byli to: Julka Bryła z mamą, Ola Kopeć z rodzicami, Ala Malon z rodzicami, Antek Opolski z rodzicami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!