IV Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej
pod patronatem Cezarego Kucharskiego

W dniach 10-11 grudnia 2005 roku odbył się w naszej szkole IV Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego drużyn 6-osobowych dla chłopców z rocznika 1994 i młodszych. Ideą zawodów było doskonalenie umiejętności młodych piłkarzy oraz nawiązywanie nowych przyjaźni.

Zawody rozpoczęły się 10.12.2005 roku o godz. 9.00. Każda drużyna otrzymała okolicznościowe dyplomy i puchary ufundowane przez Cezarego Kucharskiego. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę rzeczową. Najlepsi zawodnicy w kategorii "Król strzelców", "Technik", "Bramkarz", Obrońca" otrzymali pamiątkowe statuetki.

Na zawodach panowała wspaniała atmosfera zdrowej sportowej rywalizacji. Zwycięzcą turnieju została drużyna "TOP 54" z Białej Podlaski pokonując z finale "Górnika" Łęczna. Trzecie miejsce na podium zajęli zawodnicy "Pogoni" Siedlce. Zawodnicy łukowskiej "Jedynki" zajęli VI miejsce.

zdjęcia z turnieju

Imprezie sponsorowali: Sponsorzy medialni:
- Cezary Kucharski
- Zakłady Mięsne "Sokołów"
- PZPN
- Puma
- Liberty
- Telewizja Lublin 3
- Katolickie Radio Podlasia
- Łukowska Telewizja "Master"
- "Tygodnik Siedlecki"
- "Echo Podlasia"